Donanma Su Arıtma sistemleri olarak sloganımız;
Sağlıklı su içmenin hazzını tüm Türkiye'ye yaşatmak istiyoruz.
HAKKIMIZDA

Donanma Su Arıtma: Aile Şirketi olarak 2002 yılında Kırklareli Su Arıtma sistemleri olarak sektöre ilk adımımızı attık.2016 yılında Tekirdağ Su Arıtma sistemlerini,2018 yılının ilk çeyreğinde Edirne Su Arıtma sistemlerini,2018 yılının 2,çeyreğinde donanma kenti olan Kocaeli'de DONANMA SU ARITMA Sistemlerini hayata geçirdik.

Diğer bayilerimizi DONANMA SU ARITMA merkezli ,çağa ayak uyduran ,sektörde herzaman öncü,insan odaklı,kurumsal bir yapıyla yönlendirmekteyiz.

2002 yılında kurulmamızin avantajını ve tecrübesini ailemizindeki yeni nesillerin su arıtma sektöründe devam etmesi ile harmanlayıp, ufku değil, ufkun ardınını gören firma olmanın gayreti icerisindeyiz.

Firmamızın temel prensip ilkesi; satışını ve teknik servisini sağladığımız su arıtma cihazlarının arkasında dururak,insanların güvenini kazanmaya devam etmektir.

 

Su İhlas Su Arıtma Waterbox Su Arıtma Bms Su Arıtma Conax Su Arıtma Esli Su Arıtma Su arıtma filtre  Alkali Water Hyundai Su Arıtma Ravent Su Arıtma Waterlife Su Arıtma Brita
Başiskele Su Arıtma İzmit Su Arıtma Karamürsel Su Arıtma Halıdere Su Arıtma Değirmendere Su Arıtma Kocaeli Su Arıtma İzmit Su Arıtma
Derince Su Arıtma Gebze Su Arıtma Dilovası Su Arıtma Çayırova Su Arıtma Körfez Su Arıtma Kartepe Su Arıtma